event-orientalny-chodzenie

Orientalne atrakcja na Acupres Boards = udana impreza firmowa

Emocjonująca atrakcja na Imprezę Firmową: Orientalne zajęcia na Acupres Boards

Imprezy firmowe, pikniki, czy eventy plenerowe to doskonała okazja do urozmaicenia życia korporacyjnego, budowania relacji w zespole oraz wspierania zdrowia psychicznego i fizycznego pracowników.

Jedną z innowacyjnych atrakcji, która z powodzeniem integruje, angażuje emocje, i jednocześnie wpływa na dobre samopoczucie, są zajęcia na Acupres Boards.

Nowa Jakość Atrakcji Eventowej

Nasz program pracy z Acupres Boards to unikalna propozycja dla firm poszukujących czegoś więcej niż standardowe formy rozrywki podczas eventów.

Acupres Boards, czyli specjalne deski terapeutyczne, wyposażone w setki metalowych gwoździ, stanowią fascynujące narzędzie stymulujące punkty akupresuryjne na ciele. To nie tylko atrakcja – to przeżycie, które oddziałuje na zdrowie psychiczne i fizyczne uczestników.

Emocje i Adrenalina na Acupres Boards

Zamień nudne spotkanie firmowe w niezapomniane wydarzenie! Zajęcia na deskach Acupres Boards to nie tylko sposób na poprawę kondycji fizycznej, ale również doskonała okazja do rozbudzenia emocji i adrenaliny w zespole. Stawiając pracowników w nietypowej sytuacji, stymulujemy ich do przekraczania własnych granic, co nie tylko poprawia samopoczucie, ale także rozwija umysłowy aspekt uczestników.


Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy nowatorski program pracy z Acupres Boards, który z powodzeniem sprawdza się na imprezach firmowych i różnego rodzaju eventach plenerowych czy w przestrzeniach zamkniętych.

https://www.facebook.com/watch/?v=983370192853829&ref=sharing
Szukasz oryginalnego pomysłu na event dla swoich pracowników?
Chcesz zaoferować im niezapomniane przeżycie, które poprawi ich samopoczucie, zdrowie i relacje?
Zajęcia na Acupres Boards to świetne rozwiązanie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. #integracja #współpraca #imprezafirmowa #eventdlapracownikow #emocje

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać jedyną taką ofertę na rynku – zapraszamy do kontaktu – dopasujemy nasze rozwiązanie pod Twój event.